Габріель Зевін

Габріель Зевін

  • Дата народження: 24.10.1977
  • Країна: США

Біографія Габріель Зевін

Ґабріель Зевін — авторка бестселерів за версією The New York Times, її книжки перекладені 39 мовами. Її десятий роман «Завтра, завтра, завтра, завтра» відразу став бестселером The New York Times і був відзначений книжковим клубом Tonight Show’s Fallon. Роман став книжкою року №1 за версією Amazon.com, книжкою року №1 за версією журналу Time, New York Times Notable Book та переможцем премії Goodreads Choice за художню літературу. Після аукціону за участю двадцяти п’яти претендентів права на екранізацію роману придбали компанії Temple Hill та Paramount Studios.

Книжка «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» також протягом багатьох місяців була у списку бестселерів The New York Times і, поміж інших нагород, була включена до довгого списку Міжнародної Дублінської літературної премії. За романом «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» знято художній фільм за сценарієм Ґабріель Зевін. Вона також є авторкою дитячих книжок, включно з удостоєною нагороди Elsewhere. Зевін закінчила Гарвардський університет, мешкає в Лос-Анджелесі.


Цікаві факти про Габріель Зевін розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Габріель Зевін українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Габріель Зевін. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Габріель Зевін саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Габріель Зевін безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Габріель Зевін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *