Франческа Ґіббонс

Франческа Ґіббонс

  • Країна: Великобританія

Біографія Франчески Ґіббонс

Франческа Гіббонс працювала копірайтеркою у маркетинговій агенції, перш ніж піти, щоб зосередитися на кар’єрі дитячоі письменниці. «Сутінкова нетля» — її дебютний роман. На цей роман письменницю надихнули сади, які вона відвідувала в дитинстві, і її любов до фольклору та монстрів. «Сутінкова нетля» — перша книга трилогії «Зоряний годинник».


Цікаві факти про Франчески Ґіббонс розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Франчески Ґіббонс українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Франчески Ґіббонс. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Франчески Ґіббонс саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Франчески Ґіббонс українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Франческа Ґіббонс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *