Ева-Марія Люнд

Ева-Марія Люнд

  • Дата народження: 1951 р.
  • Країна: Норвегія

Біографія Еви-Марії Люнд

Ева-Марія Люнд — норвезька письменниця, перекладач, мистецтвознавець.

Після закінчення університету понад два десятиліття працювала в театрі норвезької Опери в Осло на різних посадах — асистентом режисера, продюсером, перекладачем. Перша книжка Еви-Марії Люнн, «Лебедине озеро — перетворення в балет», присвячена історії становлення відомого музичного твору на сцені, вийшла друком 1997 року. Через три роки у співавторстві видає монографію «Ходімо разом до Віґеланна», присвячену творчості відомого норвезького скульптора. У 2004 році дебютує як автор дитячої пригодницько-фантастичної повісті «Викрадач ангелів». Автор десятків перекладів оперних лібрето, зокрема, «Перстень Нібелунгів» Р. Вагнера норвезькою і французькою мовою.


Цікаві факти про Еви-Марії Люнд розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Еви-Марії Люнд українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Еви-Марії Люнд. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Еви-Марії Люнд саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Еви-Марії Люнд безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ева-Марія Люнд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *