Ерленд Лу

Ерленд Лу

  • Дата народження: 24.05.1969
  • Країна: Норвегія

Біографія Ерленда Лу

Ерленд Лу — норвезький письменник і сценарист.

Дебютним романом Ерленда Лу, що приніс йому славу, був «Tatt av Kvinnen» (1993), в котрому Лу змалював нерозділене кохання молодого норвежця. Роком пізніше була опублікована книга для дітей «Fisken» (історії про водія вантажівки Курта).

Авторський стиль Лу впізнаваний і часто характеризується як нарочито наївний. Головні герої його романів зазвичай хочуть занадто багато від повсяденності. Ерленд Лу часто використовує іронію, гротесне перебільшення і гумор. Знаменита книга Ерленда Лу «Naiv. Super» перекладена вже більше, ніж 20 мовами.


Цікаві факти про Ерленда Лу розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ерленда Лу українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ерленда Лу. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ерленда Лу саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Ерленда Лу українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Ерленд Лу»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *