Ерін Маєр (Меєр)

Ерін Маєр (Меєр)

  • Дата народження: 22.08.1971
  • Країна: США

Біографія Ерін Маєр

Ерін Маєр — американська письменниця та професорка бізнес-школи INSEAD у Парижі. Найвідоміша тим, що у 2014 році написала книгу «Карта культури: подолання невидимих ​​кордонів глобального бізнесу» — дослідження, в якому аналізується вплив національних культурних відмінностей на бізнес. Також відома тим, що у співавторстві з генеральним директором Netflix Рідом Гастінгсом написала книгу «Netflix і культура інновацій», яка стала бестселером New York Times у жовтні 2020 року.


Цікаві факти про Ерін Маєр розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ерін Маєр українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ерін Маєр. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ерін Маєр саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Ерін Маєр безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ерін Маєр (Меєр)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *