Дід Свирид

Дід Свирид

  • Країна: Україна

Біографія Діда Свирида

Свирид Опанасович — літературний персонаж та псевдонім, під якою, за чутками, публікує свої дописи український журналіст, дипломат, блогер та письменник Іван Довганич.

Як персонаж з’явився у п’єсі Леся Подерв’янського «Рєпка, або Хулі не ясно?».

З 21 червня 2014 року в соціальних мережах та ЗМІ України почали з’являтися публікації анонімного «сільського аналітика» під іменем Свирида Опанасовича (або ж «Діда Свирида»). Згодом інтернет-проєкт «Рєпка» визначив їхнього автора як одного із своїх засновників та головного редактора проекту. Проте справжнє ім’я журналіста та блогера, який обрав це ім’я, довгий час залишалося невідомим.


Цікаві факти про Діда Свирида розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Діда Свирида українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Діда Свирида. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Діда Свирида саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Діда Свирида українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Дід Свирид»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *