Девід Шпігельгальтер

Девід Шпігельгальтер

  • Дата народження: 16.08.1953
  • Країна: Великобританія

Біографія Девіда Шпігельгальтера

Девід Шпігельгальтер — британський статистик та професор Вінтонського інституту суспільного розуміння ризику в Статистичній лабораторії Кембриджського університету та член Черчілль-коледжу в Кембриджі.


Цікаві факти про Девіда Шпігельгальтера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Девіда Шпігельгальтера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Девіда Шпігельгальтера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Девіда Шпігельгальтера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Девіда Шпігельгальтера безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Девід Шпігельгальтер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *