Девід Брукс

Девід Брукс

  • Дата народження: 11.08.1961
  • Країна: США

Біографія Девіда Брукса

Девід Брукс – американський журналіст, політичний аналітик, ведучій телевізійної програми PBS NewsHour, фахівець з саморозвитку та мотивації. У 1983 році закінчив Чиказький університет, здобувши ступінь бакалавра історичних наук. Працює викладачем Єльського університету та входить до складу Американської академії мистецтв і наук. Мешкає в Меріленді.


Цікаві факти про Девіда Брукса розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Девіда Брукса українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Девіда Брукса. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Девіда Брукса саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Девіда Брукса безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Девід Брукс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *