Девід Бедфорд

Девід Бедфорд

  • Країна: Великобританія

Біографія Девіда Бедфорда

Девід Бедфорд навчався на біолога і був науковим дослідником, доки його любов до читання, а потім й до письма не поставила його на шлях становлення письменником. У Девіда опубліковано 85 книг, які були перекладені 35 мовами. Вони включають популярний бестселер з картинками «Великий ведмідь, маленьке ведмежа» і серію футбольної літератури «Команда» для юніорів. Девід викладав творчість, грамотність та авторські техніки у школах по всьому світу протягом десяти років, і тепер йому найбільше подобається поєднувати письменство та викладання у своєму новому особистому видавництві ME&YOU BOOKS.


Цікаві факти про Девіда Бедфорда розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Девіда Бедфорда українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Девіда Бедфорда. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Девіда Бедфорда саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Девіда Бедфорда українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Девід Бедфорд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *