Денні Меєр

Денні Меєр

  • Дата народження: 14.03.1958
  • Країна: США

Біографія Денні Меєра

Денні Меєр – американський підприємець, ресторатор, засновник мережі ресторанів. Автор книг з ресторанного бізнесу та етикету гостинності. У 1980 році здобув ступінь з політології Коледжу Трініті в Хартфорді, штат Коннектикут. Під час навчання працював екскурсоводом у Римі. Також певний час вивчав міжнародну політику.


Цікаві факти про Денні Меєра розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Денні Меєра українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Денні Меєра. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Денні Меєра саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Денні Меєра безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Денні Меєр»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *