Крістіна Торрон Віяльта

Крістіна Торрон Віяльта

  • Країна: Іспанія

Біографія Крістіни Торрон Віяльта

Крістіна Торрон — ілюстраторка та авторка книжки «Mammasutra». У неї 26 000 підписників у Facebook і 14 000 в Instagram. Її книжка «Mammasutra. 1001 поза для жінок у біді» опублікована у 2016 року.


Цікаві факти про Крістіни Торрон Віяльта розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Крістіни Торрон Віяльта українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Крістіни Торрон Віяльта. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Крістіни Торрон Віяльта саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Крістіни Торрон Віяльта українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Крістіна Торрон Віяльта»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *