Крессида Ковелл

Крессида Ковелл

  • Дата народження: 15.04.1966
  • Країна: Великобританія

Біографія Крессиди Ковелл

Крессида Ко́велл — британська письменниця, відома перш за все своєю серією «Як приборкати дракона», за мотивами якої знято мультфільми «Як приборкати дракона», «Як приборкати дракона 2» та серіал «Дракони». Станом на 2015 рік, продано більш ніж 7 млн екземплярів книжок цієї серії по всьому світу.

Окрім того, разом із ілюстратором Нілом Лейтоном письменниця працює над ще одною серією, що розповідає про дівчинку на ім’я Емілі Браун та виходить у форматі книжок-картинок. Перша книга серії — «Цей кролик належить Емілі Браун» (2006) — здобула Дитячу книжкову премію Nestlе.


Цікаві факти про Крессиди Ковелл розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Крессиди Ковелл українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Крессиди Ковелл. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Крессиди Ковелл саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Крессиди Ковелл українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Крессида Ковелл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *