Каролін Ламарш

Каролін Ламарш

  • Дата народження: 03.03.1955
  • Країна: Бельгія

Біографія Каролін Ламарш

Каролін Ламарш – франкомовна письменниця. Вона народилася в Льєжі і провела раннє дитинство в Іспанії, а пізніше – недалеко від Парижа. Маючи кваліфікацію романських мов, вона викладала у Льєжі та в Нігерії. Станом на 2008 рік вона мешкає на околиці Брюсселя.


Цікаві факти про Каролін Ламарш розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Каролін Ламарш українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Каролін Ламарш. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Каролін Ламарш саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Каролін Ламарш безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Каролін Ламарш»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *