Кармен Лафорет

Кармен Лафорет

  • Дата народження: 06.09.1921 - 28.02.2004
  • Країна: Іспанія

Біографія Кармен Лафорет

Кармен Лафорет Діас – іспанська письменниця, більша частина творчої діяльності якої припала на роки франкістського режиму. Її найвідоміший твір – роман «Ніщо» (Nada).
Майже вся творчість Лафорет обертається навколо однієї центральної теми: протистояння юнацького ідеалізму та навколишнього героя посередності. У старості Лафорет відійшла від суспільного життя у зв’язку з хворобою Альцгеймера. Вона померла в Мадриді 28 лютого 2004 р. Її ім’ям було названо низку вулиць у різних іспанських містах, площу в Барселоні та коледж у Мадриді. Її роман “Ніщо” двічі екранізувався.


Цікаві факти про Кармен Лафорет розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Кармен Лафорет українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Кармен Лафорет. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Кармен Лафорет саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Кармен Лафорет українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Кармен Лафорет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *