Браян Стівенсон

Браян Стівенсон

  • Дата народження: 14.11.1959
  • Країна: США

Біографія Браяна Стівенсона

Браян Стівенсон (Bryan Stevenson) – американський юрист, лектор, викладач та письменник.

Стівенсон написав розхвалений критиками мемуар «Судити по совісті. Історія про справедливість та спокуту», опублікований у 2014 році Spiegel Grau. Журнал «Тайм» визнав цей твір одним з «10 найкращих науково-популярних книг» за 2014 рік і входив до числа «100 відомих книг» Нью-Йорк таймс за рік. Він здобув медаль «Ендрю Карнегі» за передові знання з наукової літератури у 2015 та Літературну премію миру в Дейтоні за 2015 рік за роботи у сфері нехудожньої літератури. Фільм, заснований на книзі під назвою «Судити по совісті» та в головній ролі з Майклом Б. Джорданом у ролі Стівенсона, став прем’єрою 6 вересня 2019 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто і планується вийти у широкий загал в січні 2020 року.


Цікаві факти про Браяна Стівенсона розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Браяна Стівенсона українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Браяна Стівенсона. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Браяна Стівенсона саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Браяна Стівенсона безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Браян Стівенсон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *