Бріанна Вест

Бріанна Вест

  • Дата народження: 11.10.1992
  • Країна: США

Біографія Бріанни Вест

Бріанна Вест – провідний автор різних американських видань, консультант Forbes. Партнер та керівник редакції журналу Thought Catalog. Письменниця, поетеса та автор бестселерів, перекладених більш ніж 14 мовами.

Роботи Бріанни з усвідомленості, уважності, емоційного інтелекту, благополуччя та самовдосконалення публікувалися у Forbes, The Huffington Post, Medium та The USA Today. Статті швидко набули популярності і були високо оцінені мільйонами читачів.

Бачить своє покликання та мету професійної діяльності у тому, щоб допомагати іншим розкрити потенціал та з легкістю рухатися по життю.


Цікаві факти про Бріанни Вест розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Бріанни Вест українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Бріанни Вест. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Бріанни Вест саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Бріанни Вест безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Бріанна Вест»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *