Брет Істон Елліс

Брет Істон Елліс

  • Дата народження: 07.03.1964
  • Країна: США

Біографія Брета Істона Елліса

Брет Істон Елліс — американський письменник. Насамперед відомий як автор роману «Американський психопат», який викликав чималий резонанс через детальне зображення сексу та насильства.

В 1985 року за підтримки викладача з креативного письма Беннінгстонського коледжу опублікував дебютний роман «Менше нуля», який слугував йому за дипломну роботу. У 1980—х очолив літературну групу молодих авторів «Брет Пек», до якої також входили Тама Яновіц та Джей Макінері, яким у своїх творах вдалося зобразити американський «дух часу» кінця 80-х початку 90-х років.

1987 року Елліс презентував другий роман під назвою «Правила сексу», а 1991 року світ побачила найвідоміша та найконтроверсійніша робота автора — роман «Американський психопат», який зображує нью-йорського яппі Патрік Бейтмен, який має успішну кар’єру на Волл-Стріт, але водночас є маніяком, убивцею та психопатом. Через мізогінічні сцени видавництво «Simon & Schuster» відмовилося публікувати роман, а Національна організація жінок оголосила книзі бойкот. Зрештою, роман опублікувало видавництво «Vintage Books», а 2000 року світ побачила однойменна екранізація з Крістіаном Бейлом, Віллемом Дефо та Джаредом Лето у головних ролях.


Цікаві факти про Брета Істона Елліса розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Брета Істона Елліса українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Брета Істона Елліса. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Брета Істона Елліса саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Брета Істона Елліса безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Брет Істон Елліс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *