Брендон Вебб

Брендон Вебб

  • Дата народження: 12.06.1974
  • Країна: США

Біографія Брендона Вебба

Брендон Вебб — колишній «морський котик», який став успішним підприємцем та створив два бренди. Він отримав численні відзнаки за свою службу: Top Frog at Team 3 (найкращий бойовий дайвер), the Presidential Unit Citation (нагороджена президентом Джордем Бушем), Navy and Marine Corps Commendation medal with “V” (за бойову доблесть). Брендон рано закінчив свою військову кар’єру щоби більше часу приділяти дітям та підприємництву.

Брендон Вебб заснував SOFREP.com та CrateClub.com, запустив Crate Club до восьмизначних доходів та вийшов з бізнесу у 2020 році…


Цікаві факти про Брендона Вебба розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Брендона Вебба українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Брендона Вебба. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Брендона Вебба саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Брендона Вебба безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Брендон Вебб»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *