Бернард Корнвелл

Бернард Корнвелл

  • Дата народження: 23.02.1944
  • Країна: США

Біографія Бернарда Корнвелла

Бернард Корнвелл — англо-американський письменник, репортер, автор історичних романів та історії битви під Ватерлоо.

Найбільш відомий своїми романами про стрільця наполеонівських війн Річарда Шарпата романами про короля Альфреда та становлення Англії під назвою «Саксонські хроніки».

Особливістю його історичних романів є кінцева примітка про те, чим вони збігаються чи відрізняються від історії, і що можна побачити на сучасних місцях описуваних подій.

Багато його творів були адаптовані для телебачення, серед них – телесеріал про Шарпа від ITV та «Останнє королівство» від BBC.


Цікаві факти про Бернарда Корнвелла розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Бернарда Корнвелла українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Бернарда Корнвелла. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Бернарда Корнвелла саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Бернарда Корнвелла безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Бернард Корнвелл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *