Бен Макінтайр

Бен Макінтайр

  • Дата народження: 25.12.1963
  • Країна: Великобританія

Біографія Бена Макінтайра

Бен Макінтайр — історик та письменник, автор світових бестселерів: «Агент Зигзаг» (Agent Zigzag), «Операція “Фарш”» (Operation Mincemeat), «Шпигун серед друзів» (A Spy Among Friends) і «САС: герої-негідники» (SAS: Rogue Heroes). У світі продано кілька мільйонів примірників його книжок. Колумніст і відповідальний редактор видання The Times, працював кореспондентом газети у Нью-Йорку, Парижі та Вашингтоні. Періодично презентує серіали BBC, зняті на основі його популярних книжок.


Цікаві факти про Бена Макінтайра розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Бена Макінтайра українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Бена Макінтайра. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Бена Макінтайра саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Бена Макінтайра українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Бен Макінтайр»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *