Барбара Шер

Барбара Шер

  • Дата народження: 14.08.1935 — 10.05.2020
  • Країна: США

Біографія Барбари Шер

Барбара Шер — спікерка, кар’єрна та лайф-коуч, авторка семи книг-бестселерів на тему досягнення цілей. Її книги були продані мільйонами копій та перекладені на багато мов. Вона виступала на шоу Опри, The Today Show, 60 minutes, CNN та Good Morning America, і її виступи на телебаченні у Сполучених Штатах досить поширені. Шер виступала з лекціями в університетах, компаніях зі списку Fortune 100 та на професійних конференціях по всьому світу.

Остання книга Барбари Шер, «Відмовляюся обирати» (Refuse to Choose, Rodale 2006) це покрокова програма розроблена для «сканерів» — людей з великою кількістю інтересів, які не можуть обрати єдиний напрям для свого життя.


Цікаві факти про Барбари Шер розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Барбари Шер українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Барбари Шер. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Барбари Шер саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Барбари Шер безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Барбара Шер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *