Емі Гармон

Емі Гармон

  Біографія Емі Гармон

  Емі Гармон – сучасна американська письменниця, журналістка та колумністка. Дописувачка до кількох провідних часописів сучасності, зокрема Wall Street Journal, USA Today та ін.

  Творчий доробок Емі Гармон сформовано тринадцятьма книгами, написаними в жанрі фікшн, психологічного та любовного роману. В своїх творах письменниця оповідає про складні та екстремальні життєві ситуації з глибинним розкриттям психології героїв. Книги американської белетристки перекладено вісімнадцятьма мовами світу, більшість з яких визнано бестселерами New York Times.

  Чільним періодичним виданням USA Today було відзначено три книги авторки, а саме «Гримаси» (2013), «Біг босоніж» (2016) та «Найменша частина» (2018). Найкращим історичним романом-бестселером Amazon визнано книгу «З піску та попелу», видану друком у 2016 році. Романтичну новелу Гармон «Інший Блу» було включено до списку бестселерів New York Times, а твір «Птах і меч» обрано найкращою книгою Goodreads 2016 року.


  Цікаві факти про Емі Гармон розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

  У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Емі Гармон українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

  У нас зібрані всі найвідоміші твори Емі Гармон. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

  У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Емі Гармон саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

  Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Емі Гармон безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

  Відгуки на письменника «Емі Гармон»

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *