Алекс Роулінгс

Алекс Роулінгс

  • Дата народження: 1991 р.
  • Країна: Великобританія

Біографія Алекса Роулінгса

Алекс Роулінгс – громадянин світу. Він народився і виріс у Лондоні, Великобританія. У дитинстві він проводив літо в Греції, відвідував родину і дивувався, чому він нікого не розуміє. Шшвидко зрозумів, що якби він міг навчитися розмовляти мовами інших людей, а не чекати, поки вони заговорять англійською, життя було б набагато цікавішим.

Після того, як у підлітковому віці він вивчивк голландську, каталонську мову та іврит, у 2012 році, після перевірки на вільне володіння 11 різними мовами, його назвали найбільш багатомовним учнем Британії. Вивчення німецької та російської мов в Оксфордському університеті привело його до навчання в провінційній Росії та роботи в прес-службі посольства Греції в Берліні. Після він спакував валізи та вилетів до Будапешта, де протягом року вивчав угорську мову, а потім переїхав до Іспанії та повернувся до Лондону в червні 2016 року.

Алекс працює письменником і журналістом-фрілансером. Він брав участь у онлайн- та офлайн-публікаціях BBC, Британської Ради, Європейської Комісії, Guardian, Sky та Evening Standard серед інших. Він також виступав у теле- та радіопередачах по всьому світу.

Тепер, вивчивши понад 15 мов, Алекс проводить свій час, пишучи про мови, міжкультурний діалог і багатомовність. Він живе в Барселоні, але ви також знайдете його в Йоганнесбурзі, Лондоні, Афінах, Будапешті, Берліні та в інших частинах світу.


Цікаві факти про Алекса Роулінгса розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Алекса Роулінгса українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Алекса Роулінгса. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Алекса Роулінгса саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Алекса Роулінгса українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Алекс Роулінгс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *