Ален Корбен

Ален Корбен

  • Дата народження: 12.01.2036
  • Країна: Франція

Біографія Алена Корбена

Ален Корбен – французький історик, фахівець з XIX століття.

Народився у Нормандії. Закінчив університет у Кані, де серед його викладачів був П’єр Відаль-Наке. Професор університету Париж 1 Пантеон-Сорбонна.

Сфера інтересів Корбена – історія та етнографія почуттів чи відчуттів. Звідси його інтерес до практик конструювання та переживань чоловічого/жіночого, до історій повсякденності, приватного життя та способів проведення вільного часу, до історії тіла, його відчуттів та задоволень. У низці робіт виступав як мікроісторик.


Цікаві факти про Алена Корбена розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Алена Корбена українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Алена Корбена. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Алена Корбена саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Алена Корбена безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ален Корбен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *