Природа і тварини

Сортирувати за:

Книги про домашніх тварин – цікава та пізнавальна література

Якщо у вас є домашній улюбленець, ви точно знаєте, що з ним не буває нудно, бо навіть просто спостерігати за його звичним життям – це вже цікаво, а якщо він ще й пригоди якісь потрапляє, то від такого видовища взагалі відриватись не хочеться. Те ж саме і з книжками про тварин – коли їх читаєш, то не хочеться, щоб вони закінчувались.

Навіть якщо у центрі сюжету буде тваринка, без взаємодії з людьми не обійдеться, тому художні твори про домашніх улюбленців розповідаються не лише про них, а й про тих «двоногих», яких вони зустрічають на своєму шляху. Тварина може стати для людини другом, помічником, напарником, навіть рятівником – у будь-якому випадку вона приноситиме користь.

А тим, хто хоче не просто спостерігати за тваринками, а й самостійно їх виховувати і спілкуватись з ними у реальному житті, варто читати спеціальні книжки, у яких розповідається про догляд за ними, їх харчування та інші особливості життя у домашніх умовах. Така інформація буде корисною як дітям, які зазвичай мріють про котика чи собачку, так і для дорослих, яким доведеться на себе цю відповідальність брати.

Де почитати книжки про домашніх улюбленців?

Пропонуємо читати онлайн літературу про домашніх тварин на нашому ресурсі. Це книжки для всієї родини, тому й читати їх можна разом дорослим і дітям.

Якщо ж хтось прагне поповнити свою електронну бібліотеку, є можливість скачати безкоштовно книги про домашніх тварин українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон або інший електронний пристрій. У такому випадку книжки будуть під рукою і до них можна буде повертатись у будь-яку мить, щойно виникне бажання почитати.