Книги про чарівників

Сортирувати за:

Книги про чари і магію – для любителів фентезі

Жанр фентезі з кожним роком стає все більш популярним, адже незвідана магія, чарівництво, подорожі в часі приваблюють не тільки дітей, а й дорослих. Як показує статистика, серед шанувальників цього жанру найчастіше зустрічаються підлітки. І це дуже добре, адже зарубіжні та російські автори придумують не просто історію про вигаданому світі, вони показують справжні і фальшиві цінності, дружбу між міфічними істотами, яка дуже близька і людству. В основу книг про чарівників письменники закладають глибокий сенс: відносини в сім’ї, в клані, між правлячими цивілізаціями і расами; вірність в любові і дружбі; милосердя і співчуття.

Підлітки завжди мріють про щось незвичайне, фантастичному і чарівному. Під час читання книги про чарівників вони зможуть потрапити разом з улюбленими персонажами на незвідані планети, в нові світи, які сповнені пригод. Фентезі-книги про магів дозволять дитині розвивати уяву, дати волю фантазії.

Головні герої часто мають надздібностями, завдяки яким вони повинні перемогти яке повстало зло. Книги про чарівників, які тільки починають свій шлях, на своєму прикладі підкажуть, що без зусиль, довгих тренувань і теорії дуже важко чогось навчитися. Будь-яка робота вимагає певних навичок, будь то магія або реальне життя.

За виглядом мага і його суперздатностями, як правило, захований звичайна людина, у якого не так багато відмінностей від нас з вами. Кожен має свої слабкі і сильні сторони. Навіть наймогутніший чарівник іноді хоче розслабитися, отримати хоч трохи турботи і уваги від близьких. Саме тому кожен з нас може стати героєм в душі, адже силу духу важко перемогти. Книги про чарівників змушують повірити в те, що все можливо навіть в реальному світі, головне – прямо йти до своєї мети не відступати.

В нашій електронній бібліотеці ви зможете безкоштовно і без реєстрації читати онлайн книги про магів і чарівників. До перевагами нашого сайту варто віднести і те, що сподобалися книги про магів і чарівників можна скачати абсолютно безкоштовно в форматах: fb2, txt, epub, rtf.