Фанфік

Сортирувати за:

Нова історія в улюбленому всесвіті, або ж жанр фанфік

Не завжди фінал або ж окрема сюжетна лінія персонажа з улюбленої історії може бути довподоби фанатській аудиторії. Також не кожен письменник закінчує свою історію, припиняючи роботу над нею з різних причин й залишаючи численну публіку без остаточного фіналу історії.

Саме в такому випадку на допомогу можуть прийти автори жанру фанфік, що беручи за основу авторський всесвіт чи сюжет, створюють власну інтерпретацію його історії. Це дозволяє не тільки отримати закінчення, яке не написав автор, але й поглянути на улюблену історію під іншим кутом.

Як пишуть фанфіки, та чому вони цікаві всім?

Для створення фанфіку авторам потрібно мати не тільки талант до написання історії, але й палку любов до обраного твору чи серії, що стане чудовим помічником в написанні продовження. Саме пристрасть та небайдужість письменників жанру фанфік до оригінального творіння автора роблять його таким цікавим для різних читачів, що утворюють спільноту шанувальників обраного твору. Почавши читати фанфіки українською мовою, неможливо не вражатись тому, якою великою фантазією можуть володіти справжні фанати.

Шукайте продовження улюблених історій – на нашому сайті можна скачати фанфіки українською мовою безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон.