Валентина Москаленко

Валентина Москаленко

  • Країна: Росія

Біографія Валентини Москаленко

Москаленко Валентина Дмитрівна – психотерапевт, психіатр-нарколог, клінічний генетик та сімейний психотерапевт, доктор медичних наук, професор. Провідний науковий співробітник ННЦ наркології МОЗ РФ.

Половину свого професійного життя вона працювала з різними душевнохворими (депресії, неврози, шизофренія тощо), а половину – з хворими залежностями та їхніми родичами. Крім психотерапії, використовує психофармакологію строго за показаннями та в адекватних дозах. Веде консультативний прийом у православному центрі духовно-психологічної допомоги населенню при Свято-Сергіївській православній богословській академії та у психологічному центрі “Псиград”.

На радіо Росії багаторазово виступала в авторських передачах з питань взаємин у сім’ї. Добре знання іноземних мов дозволяє їй співпрацювати із зарубіжними фахівцями та добре орієнтуватися у новітній науковій літературі за фахом. В останні роки вона співпрацює з відомим психологом зі США Мерилін Мюррей, викладає її метод та застосовує його для терапії, є перекладачем її книги російською мовою.


Цікаві факти про Валентини Москаленко розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Валентини Москаленко українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Валентини Москаленко. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Валентини Москаленко саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Валентини Москаленко українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Валентина Москаленко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *