Пол Клейнман

Пол Клейнман

  • Країна: США

Біографія Пола Клейнмана

Пол Клейнман – блогер, автор популярних книг з філософії, психології та саморозвитку, популяризатор науки.

Пол Клейнман ріс у місті Уайт-Плейнс, Нью-Йорк. Ще в школі Пол відрізнявся від інших однокласників своїм аналітичним та критичним мисленням. Під час навчання у школі він неодноразово брав участь у різних наукових та творчих конкурсах і завжди займав призові місця. Після школи він продовжує навчання у Вісконсенському університеті, де вивчає спеціальності: «Мистецтво» та «Мистецтво комунікації: радіо, телебачення та кіноіндустрія». Після закінчення університету він продовжує навчання у школі кіно та телебачення (FAMU) при Празькій академії музичних мистецтв – однієї з найвідоміших та найстаріших кіношкіл у світі, яка була заснована у Празі ще у 1947 році. У 2009 році він завершує навчання та влаштовується працювати на MTV, але згодом він звільняється та змінює ще кілька місць роботи, серед них робота на таких телеканалах, як National Geographic Channel, A&E Television, Adams Media, Viacom.

Через деякий час він звільняється з роботи і починає вести відеоблог, у якому займається популяризацією науки та розповідає про цікаві психологічні лайфхаки, а паралельно на фріланс-основі він пише сценарії для скетч-шоу та комедійних серіалів.

У вільний час Пол Клейнман вивчає біологію та астрономію і навіть пробує себе як дресирувальник кобр.


Цікаві факти про Пола Клейнмана розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Пола Клейнмана українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Пола Клейнмана. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Пола Клейнмана саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Пола Клейнмана безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Пол Клейнман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *