Джеймі Макгвайр

Джеймі Макгвайр

  • Дата народження: 06.11.1978
  • Країна: США

Біографія Джеймі Макгвайр

Джеймі Макгвайр — відома американська письменниця, якій вдалося створити унікальне стильовий напрям. Всі книги Джеймі Макгвайр розвивають тему любовних почуттів, але при цьому в багатьох творах розгортаються вони на тлі не типових для жанру подій. Так, в «Червоних пагорбах» автор вдало поєднує такі різнорідні жанри, як апокаліптичний хоррор і романтика, гармонійно інтегруючи тему любовних відносин в атмосферу жахів страшної епідемії зомбі-апокаліпсису. Купити книги Джеймі Макгвайр варто всім поціновувачам романтичних історій з палкими любовними почуттями і напруженням пристрастей.


Цікаві факти про Джеймі Макгвайр розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеймі Макгвайр українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джеймі Макгвайр. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джеймі Макгвайр саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джеймі Макгвайр безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джеймі Макгвайр»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *