Елізабет Берґ

Елізабет Берґ

  • Дата народження: 02.12.1948
  • Країна: США

Біографія Елізабет Берґ

Елізабет Берг — американська письменниця.

Її письменницька кар’єра почалася, коли вона виграла конкурс есе в журналі Parents. З моменту її дебютного роману в 1993 році її романи розійшлися великими тиражами та отримали кілька нагород і номінацій, хоча деякі критики назвали їх сентиментальними. Вона виграла New England Book Awards у 1997 році.


Цікаві факти про Елізабет Берґ розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Елізабет Берґ українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Елізабет Берґ. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Елізабет Берґ саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Елізабет Берґ безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Елізабет Берґ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *