Бет Сільверс

Бет Сільверс

  • Країна: США

Біографія Бет Сільверс

Бет Сільверс — співведуча програми Pantsuit Politics та співавторка книги «Вважаю, що ви помиляєтесь (проте слухаю). Як вивести розмову з глухого кута». Разом із Сарою Стюарт Голланд роботи Бет були представлені в The Atlantic, New York Times, Elle Magazine і Morning Joe на MSNBC. Бет займалася юридичною практикою та працювала керівником відділу кадрів. Вона є консультантом, тренером і доповідачем із бізнес-комунікацій. Рада різноманітності штату Огайо визнала Бет однією з найвпливовіших і найвпливовіших жінок Огайо, журнал Workforce Magazine визнала Бет одним із найвпливовіших і найвпливовіших жінок штату Огайо, а також одним із 40 бізнес-лідерів Цинциннаті віком до 40 років.


Цікаві факти про Бет Сільверс розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Бет Сільверс українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Бет Сільверс. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Бет Сільверс саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Бет Сільверс безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Бет Сільверс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *