«Перша клітина. Як людство бореться з раком»
Азра Раза

Про книгу «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азри Раза

«Перша клітина» — унікальна книга. Вона розбиває серце й одночасно вселяє світлу надію. Рак — це монстр, який живе практично поряд із кожним з нас. І професорка Азра Раза, яка присвятила все своє життя вивченню раку, веде з нами приголомшливо щиру розмову про те, як (не)лікують рак зараз і яким чином потрібно спрямувати дослідження та діагностику у напрямку виявлення початку хвороби — тієї самої першої клітини. Наукові факти й обґрунтовані аргументи поєднуються з особистою історією кохання, дружби та втрат. У книзі найбільше вражають дві речі: неординарний медичний підхід та співчуття до пацієнтів, яке лікарка Азра Раза вважає не просто своїм людським обов’язком, а й неодмінним компонентом терапії. Читача не має лякати слово «рак» у назві книги. Ця недуга — частина життя багатьох людей, часом дуже близьких. Тож буде корисно збагнути, крізь що проходить хворі та їхні родичі, зрозуміти, яким чином можна допомогти й одним, і другим, та дізнатися про перспективи виявлення та лікування хвороби.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азри Раза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азри Раза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

125 переглядів